Hakkımızda

Hakkımızda

Şirketimiz, ilk olarak sektörel talepleri karşılamak amacı ile 2015 yılında proje geliştirme faaliyetlerine başlamıştır. Bu amaç doğrultusunda geliştirilen, güvenlik duvarları için işlem günlüklerinin (log) analizi ve raporlaması projesi 2016 yılında ürünleşme ve markalaşma sürecine girmiştir. Hacettepe Üniversitesi Teknokentinde kurulan şirketimizin resmi olarak faaliyete başlaması da aynı zamana denk gelmektedir.

2018 yılından itibaren çalışmalarına Ankara Üniversitesi Teknokenti bünyesinde devam eden şirketimiz, bu süre zarfında farklı sektörel yazılım çözümleri ile de piyasa ihtiyaçlarının karşılanmasına yönelik çalışmalarına devam etmektedir.

Fikirlerimiz sınırlarının ötesinde

Şirketimiz, Ar-Ge faaliyetlerini her zaman ön planda tutmaktadır. Geliştirilen her bir ürünün müşteri gereksinimlerini karşılamakla beraber yenilikçi bakış açısına sahip olması ve kendi bünyesinde güncel teknolojileri barındırması vazgeçilmez ilkelerimizdendir.

Kurulduğumuz günden beri dürüstlük, kalite, ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyeti değişmez prensiplerimiz arasında yer almaktadır.